парфуми

Медицина будущего

Медицина будущего

У Рівному організовується семінар на тему: «Виклики та можливості, які несе медична реформа: госпітальні округи, первинна ланка охорони здоров’я».
До участі у заході запрошуються особи, які делеговані органами місцевого самоврядування до складу Госпітальних рад Рівненської області.
Метою семінару є надання інформаційної та методичної допомоги особам та інституціям Рівненської області, які беруть безпосередню участь у процесах реформування медичної галузі.
Учасникам семінару розкажуть про повноваження органів місцевого самоврядування у новій системі управління медичною галуззю та дадуть настанови щодо першочергових рішень, які їм слід буде приймати на засіданнях госпітальних рад.
Головним спікером під час семінару буде Юрій Іванович Ганущак, експерт з питань децентралізації, директор ГО «Інститут розвитку територій». Також планується участь у заході представників Міністерства охорони здоров’я.
Семінар відбудеться у п’ятницю, 21 липня 2017 р., в приміщенні Рівненської ОДА, каб. 601 (м. Рівне, майдан Просвіти, 1). Захід триватиме орієнтовно з 10:00 до 13:00. Початок реєстрації – 9:30.
Для запитань та уточнень можна звертатися за телефоном 067-4165086 (Михайло), або на електронну скриньку lgdc.rivne@gmail.com.
Захід організовується Рівненським відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми «U-LEAD з Європою».
Повідомляє Рівненський відокремлений підрозділ установи “Центр розвитку місцевого самоврядування”
822 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − чотирнадцять =