Фото ілюстраційне з мережі Інтернет
Недобудований дитячий садочок у мікрорайоні Північний – місце яке давно облюбували наркозалежні та безхатченки. Місцеві жителі не надто його полюбляють і не даремно, нещодавно, йдучи повз, 9-річна дівчинка стала свідком знущань над твариною. Дорослий чоловік вогнем пошкодив пухнастому вушко та лапку, а дитині пригрозив ножем, мовляв мовчи, бо дістанеться і тобі, і твоїй родині. Варто віддати належне дівчинці, адже вона не злякалася та розповіла усе дорослим.
«Дівчинка бачила, як він палив цього кота і вона йому зробила зауваження, проте він сказав, що він її приб’є так само, як і кота , і щоб вона нікому нічого не говорила» – розповідає Віра Іванова,  мешканка мікрорайону Північний.
Школярка описала кривдника і у ньому впізнали чоловіка, який мешкає поряд. Люди переконують, чоловік тварин ненавидить.
Віта Іванова розповідає: кажуть, що чоловік знущається над тваринами,  б’є та травить собак, а на території недубодованого садочку багато “трупиків” тварин лежить.
Нині цією справою займаються правоохоронці.
«Слідчим відділом Рівненської поліції за фактом жорстокого поводження із твариною розпочато досудове розслідування за попередньої правовою кваліфікацією частини 1 статті 299 ККУ. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини та свідків вказаної події», – коментує прес-офіцер ГУ Нацполіції в Рівненській області Марія Юстицька.
Варто зауважити, що свідчення 9-річної дівчинки через її вік навряд чи стануть доказом у кримінальному провадженні.
«Проте сам факт того, що ця дівчинка була присутня при тому, як такий злочин вчинявся і що той, хто вчиняв цей злочин, він усвідомлював, що є малолітня дитина поруч, яка це все бачить, це є обтяжуюча обставина. І саме через таку обставину може бути максимальне покарання – від 5 до 8 років позбавлення волі», – зазначає адвокат  Станіслав Костюченко. 
Нині небайдужі мешканці мікрорайону та зоозахисники намагаються знайти котика, адже він потребує допомоги ветеринара. Але тварина настільки налякана, що лишень побачить людей відразу ж утікає. Рівненські захисники братів наших менших надіються, що тварина жива та сподіваються на справедливе покарання для кривдника.
Надія Литвинюк, Вікторія Малецька

 

958 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 4 =