28 травня у Рівному духовенсво Рівненської єпархії УПЦ КП та депутати Рівнеради вийдуть на футбольне поле. Місія футбольної гри – допомога двом рівненським родинам.
– Це не перший благодйний футбольний матч, у якому бере участь Рівненське духовенство. У теперішній час це важливо, адже люди відчувають нашу підтримку. Водночас, це буде посилом для інших, аби й вони підключались до благодійних справ.- наголошує Василь Рудніцький, керівник прес-служби Рівненської Єпархії, протоієрей УПЦ КП.
Усі зібрані кошти будуть передані родині трирічного Миколки Кирилюка, у якого вроджена вада розвитку центральної нервової системи та порушення функцій тазових органів. Хлопчик не ходить і потребує вартісної операції з фіксації спинного мозку, аби в подальшому не розвивалося викривення хребта.
Також зібрані кошти з благодійного матчу будуть передані вдові героя АТО Вікторії Лебедь, яка хвора на рак і сама виховує двох синів. У одного з них бронхіальна астма. Не зважаючи на це хлопчик з братом захоплюється футболом, любов до якого прищепив їм колись батько.
Наразі свої фінансові внески вже зробили більше 15 рівненських підприємств, забудовників, депутатів.
Прийти на матч й долучитись до благодійності можуть усі бажаючі. Більше того, за словами секретаря Рівнеради Сергій Паладійчука, у планах зробити футбольну гру щорічною.
– Я запрошую прийти усіх рівнян разом з родинами. Окрім самої гри, на стадіоні буде облаштовано багато локацій.
Під час матчу будуть розіграні лоти. Серед них, футбольний м`яч за підписом гравців “Вереса”
Гра відбудеться 28 травня о 17:00 на стадіоні «АВАНГАРД» (м. Рівне, вул. Замкова 34).
Оксана КРАВЕЦЬ
346 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × два =

НОВИНИ