Органами прокуратури Рівненської області вжито результативних заходів щодо повернення державі в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області об’єкта нерухомості вартістю понад 750 тис грн, а також сплати заборгованості за його користування.
Йдеться про нежитлове приміщення у м. Рівне по вул. Київській площею 260 кв м, що перебуває на балансі державного підприємства і було передано у строкове платне користування (оренду) приватному товариству для здійснення підприємницької діяльності.
Прокурори встановили, що усупереч вимогам законодавства та договірним зобов’язанням орендар системно не сплачував орендну плату за користування нерухомістю.
Тому, з цих підстав та з метою захисту інтересів держави, Рівненською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позов з вимогою розірвати договір оренди державного майна, повернути його законному власнику, а також стягнути з приватного товариства заборгованість за договором оренди в сумі 60 тис грн.
Як результат – господарським судом Рівненської області підтримано законну позицію прокуратури та задоволено її позов у повному обсязі.
Таким чином, завдяки прокуратурі захищено майнові інтереси держави,  повернуто їй приміщення вартістю понад 750 тис грн та відшкодовано заборгованість за його оренду.
 Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
386 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − один =

НОВИНИ