Уже вкотре в музеї історії поліції Рівненщини, розташованому в її Головному управлінні, відбулася пізнавальна екскурсія. Цього разу до правоохоронців завітали учні Рівненської спеціалізованої школи «Центр Надії», які перебувають у літньому шкільному таборі.
PM902image001
Музей заснований у листопаді 1982 року. За цей час він став центром історичного та правового виховання учнівської і студентської молоді, пенсіонерів, працівників поліції та членів їх родин. У перші роки незалежності України було проведено реконструкцію музею та оновлено його експозицію. У зборі музейних матеріалів активну участь брали працівники і ветерани органів внутрішніх справ, їх рідні та близькі, а також сім’ї загиблих правоохоронців. Нині експозиція музею складає понад дві тисячі експонатів.
PM887image002
Під час екскурсії діти виявляли щирий інтерес до усіх експонатів. Крім того, це  підкріплювалося цікавою розповіддю доглядача музею Олександра Бойка про діяльність поліцейських та основні етапи становлення правоохоронної структури на теренах області.
PM532image003
Особливою популярністю серед школярів, звісно, користувалася зброя та спеціальне технічне обладнання.
PM374image004
До зустрічі також долучилися патрульні поліцейські та кінологи. Екскурсанти наввипередки задавали питання про реалії служби поліцейських і висловлювали щиру вдячність за організовану екскурсію, теплу та цікаву зустріч.
PM37image005
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
410 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 − три =