Напередодні Дня спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого, до Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» завітали вихованці рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина».

У ході спілкування з учнями центру йшлося про те, що сьогодні дуже важливо щирою посмішкою, гарним словом, невеличкою допомогою зробити наше життя приємнішим і кращим, бути не просто чуйними до чужої біди, а й добрими безмежно і безкорисливо. Діти долучилися до перегляду фільму «Life Vest Inside – Kindness Boomerang», з якого дізналися, що добрі справи завжди повертаються бумерангом до того, хто їх робить, їм було запропоновано «намалювати добро» таким, як вони його бачать. А наостанок всі присутні вийшли на вулиці міста з бажанням проявити увагу та доброту до оточуючих, даруючи їм повітряні кульки, смайлики та рекламові сувеніри центру «Вікно в Америку».

У свою чергу працівники та відвідувачі бібліотеки зібрали для вихованців центру невеликі подарунки – іграшки, книжки, відеофільми, солодощі, канцтовари.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

507 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 9 =