8160549d209333054bf8257c408fd053У літературному клубі «Співрозмовник» обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся вечір-елегія «Коротке життя довжиною у вічність», присвячений 110-річниці від дня народження української поетеси, громадського діяча, борця за незалежність України Олени Теліги.
– Ця жінка була унікальною українкою по духу і за походженням, завжди елегантною, тендітною і трохи ексцентричною, була сама жіночність і незламний борець, причарувала багатьох чоловіків, а віддала своє серце тільки одному. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності, була однією з багатьох і єдиною у своєму роді, – розповіли у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.
З презентації cпівголови літературного клубу «Співрозмовник», кандидата педагогічних наук Лілії Овдійчук присутні дізналися про літературне та приватне життя поетки, її уподобання, захоплення, політичну діяльність, громадську непохитність. Презентацію супроводжували відеокліпи музичних творів на слова Олени Теліги.
Ведуча літературної зустрічі запропонувала присутнім переглянути мультимедійну виставку «Коротке життя довжиною у вічність» за творчістю видатної українки та розповіла про художні та літературно–критичні видання творів Олени Теліги, представлені на книжковій виставці.
Письменник, член РООНСП, видавець Євген Іванович Шморгун презентував присутнім свою книгу «Олена Теліга. Найгостріше слово – Україна», в якій описано період перебування Олени Теліги на Рівненщині.
Розповідь продовжили представники ЗОШ №20, у якій діє тематично – виховний центр ім. Олени Теліги. На завершення учасники заходу поклали живі квіти до пам’ятної дошки Олени Теліги.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
441 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + девятнадцять =