13 листопада в приміщенні виставкової зали Рівненського міського будинку культури відкриливиставки робіт учнів Рівненської державної дитячої художньої школи під назвою “НАМ  55”. Приурочили захід до 55-річчя цього закладу.

    В експозиції представлені кращі роботи учнів попередніх років в живописній техніці виконання.

56    Триватиме виставка з 13 по 28 листопада з 12:00 до 17:00 год.

– Наразі наша держава переживає тяжкі часи, проблем багато, йде війна, коштів не вистачає, в т.ч. й на зарплати для вчителів, але подібні заходи дарують нам чудовий настрій і дозволяють на мить відволіктись від реалій життя. Роботи учнів художньої школи приносять нам естетичне задоволення і я бажаю, щоб їхні картини побачив весь світ, – зауважив на відкритті виставки міський голова Володимир Хомко.

    54

    Директор Рівненської художньої школи Артур Мартиненко розповів, що на творчість дітей сьогоднішнього покоління впливають сучасні технології:

 53

– Фонд школи – найкращі роботи за рік, у художників є певні критерії і ми їх відбираємо для себе, щоб потім використовувати як методичний фонд для навчального процесу та робимо з них експозиції виставок. В нас гарні умови для зберігання і ці картини сьогодні дуже в хорошому стані, незважаючи на те що їм більше 20 років. Представлені роботи гуашшю і олійними фарбами. Діти завжди талановиті, але зараз вони мають інше бачення завдяки розвитку технічних засобів та інтернету.

55    Нагадаємо, що в суботу, 15 листопада о 15:30 в Рівненському академічному обласному театрі ляльок також відбудеться святкова програма, яка включатиме перегляд виставки робіт учнів, викладачів школи, урочистості та святковий концерт.

57 58

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

 

995 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + три =

НОВИНИ