Рівненські нацгвардійці разом з патрульними змогли завадити крадіжці харчових продуктів з одного з рівненських супермаркетів, яка сталася на другий день Водохреща, 20 січня.
Автопатруль, до складу якого увійшли військовослужбовці військової частини 3055 2 Галицької бригади Національної гвардії України та працівники поліції, саме об’їздив одну з дільниць. На вулиці Гайдамацька, 10А побачили двох підозрілих чоловіків, які вибігли з дверей супермаркету «Спірід Фуд». За ними вибіг охоронець.
Автопатруль зупинився і з’ясував в охоронця, що чоловіки поцупили із супермаркету горілчані напої та ковбасу. Правоохоронці наздогнали та затримали крадіїв, якими виявилися громадяни 30-річний Сергій В. та 40-річний Ігор Д. Їх доставили в міський відділок поліції. Продукцію повернули на зберігання в супермаркет.
Завдяки чітким та злагодженим діям нацгвардійців та патрульних вдалося завадити завданню збитків супермаркету на суму майже 500 гривень. За даним фактом Рівненський відділ поліції ГУНП в Рівненській області проводить перевірку.
Повідомляє офіцер групи інформації і комунікації молодший лейтенант Аліна Новікова
288 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 8 =