41110Цього тижня у Рівному в рамках навчальної програми Профільної Школи бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді за наукової співпраці з Навчально-науковим Інститутом економіки та менеджменту НУВГП відбувся черговий пілотний проект – відкритий урок, на тему: «Фахівець з бухгалтерського обліку – це бухгалтер? аудитор? аналітик? експерт? А можливо …?».
Своє бачення запропонованої теми представили провідні науковці та практики з обліково-економічних питань. До дискусії також залучились і податківці Рівного.
Із зацікавленістю молодь слухала виступи докторів економічних наук, професорів Світлани Левицької та Інни Лазаришиної, заслуженого юриста України Степана Павлюка, начальника відділу організації роботи ДПІ у м.Рівному Ірини Матвійчук, кандидата економічних наук Олени Антонюк, старшого викладача кафедри обліку і аудиту НУВГП Олександра Боровика.
Учні дізнались про те, що дає в житті економічна обізнаність, про призначення податків в державі та реформування податкової системи, про достовірність записів в бухгалтерських документах, особливості професій податківця і аудитора та отримали багато іншої корисної інформації.
Підсумовуючи проведений захід, керівник профільної Школи бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді Людмила Любчик зазначила, що учасники заходу продовжать обговорення актуальних питань формування професійних компетенцій зі студентами перших курсів під час брейн-рингу, що запланований на листопад цього року, а також позмагаються за участь в конференції молодих науковців.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:   
384 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 4 =