парфуми1

У неділю, 25 червня відбудеться фінал Рівненського міського фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія». Захід розпочнеться о 17.30 – на стадіоні «Мототрек». Перемогу виборюватимуть учасники, які зайняли перші місця у відбіркових турах.
Нагадаємо, участь у конкурсі беруть виконавці віком від 10 до 35 років, у номінаціях соло та ансамблі. Серед учасників є і ті, хто ніколи не брав участі у подібних конкурсах та виходив на сцену уперше, а також уже відомі рівненській публіці виконавці.
– У фіналі співаки мають проявити себе якнайкраще. Йдеться не лише про вокальні дані, а й про артистизм, вміння тримати контакт з глядачами, – розповідає голова оргкомітету Олександр Страхонюк. – Переможці ж виборюють право виступати на великому концерті «Мегаподія», який відбудеться 9 вересня. Разом з ними на концерті виступатимуть – DZIDZIO”, “Mozgi” та “Ляпис-98”.
Конкурс проходить уже вп’яте. Щороку збільшується кількість учасників відбіркових турів, цьогоріч – це 76 сольних виконавців та 7 колективів, призові місця – здобули 27 учасників, шестеро вокалістів, приміром, – отримали перші місця у відбіркових турах у своїх вікових категоріях, всі інші – другі та треті місця. У фіналі співаки змагаються за «Гран-прі» фестивалю-конкурсу.
Захід організовує громадська організація “Рівняни” за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської радиФІНАЛ_МИ талановиті
775 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 6 =