Про перспективи будівництва на Рівненщині гідроелектростанцій говорили під час зустрічі керівництва Рівненської обласної ради та представників Посольства Королівства Нідерланди. Голова ради Олександр Данильчук звернувся до іноземної делегації з пропозицією розглянути таку можливість в рамках співпраці між Україною та Королівством Нідерландів на рівні урядів та профільних міністерств.
Зокрема, Нідерланди планують посилити співпрацю з Україною у біоенергетичному секторі. Торік відбулися перемовини між Державним агентства з енергоефективності та енергозбереження України, представниками Посольства Нідерландів в Україні та публічно-приватного партнерства у відновлюваній енергетиці «Partnersfor International Business» (PIB), що включає низку компаній, ціль яких – впроваджувати спільно з українським бізнесом біоенергетичні проекти.
Відтак, Олександр Данильчук  висловив сподівання, що будівництво ГЕС на території Рівненської області за іноземної підтримки, також може стати успішним проектом. Тим паче, що увесь світ сьогодні вкладає чималі ресурси у перехід на «зелену енергетику». І  перші кроки на рівні держави у цьому напрямку вже зроблені. Зокрема, Держенергоефективності спільно з місцевою владою працює над пошуком перспективних проектів в різних областях України. Про них можна дізнатися на Інтерактивній карті UA MAP, яка налічує понад 40 потенційних проектів на суму майже 700 млн. євро.
Почесний Консул Королівства Нідерландів Андрій Гринчук зі свого боку зауважив, що Нідерланди бачать в Україні чималий потенціал. Зустрічаючись з керівниками місцевого рівня, представники Посольства прагнуть зрозуміти, в якому напрямку рухається той чи інший регіон, і чим конкретно Нідерланди можуть йому допомогти. За результатами таких поїздок Посольство напрацює своєрідну мапу інвестиційної привабливості різних областей України. Більше того, за словами Почесного Консула, перевагу матимуть ті громади, які розроблять інформаційні паспорти, щоб конкурувати за інвестиції.  
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
339 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × два =