Концерт «Дизель шоу» у рамках туру «Навколо України» відбувся у Рівному. Приймав глядачів БК «Текстильник». Як завжди, було весело і смішно, а ще гумористи зібрали аншлаг.
Артисти представили кілька номерів. Торкались вони життєвих обставин, зображали людські характери, недоліки, а почасти і українських менталітет. Розпочали шоу із номера, про те, як українки та українці намагають приготуватись до літа. А саме з відвідин спортзалу. «Смачні» жарти на межі фолу і весь глядацький зал був готовий до продовження концерту. Також глядачам сподобався виступ Марини Поплавської та Вікторії Булітко. Адже у пісні, яку виконали актриси, йшлося про модну за океаном тему – домагання.
…Дехто з глядачів впізнав у бабусі, яку ідеально зіграв Євгеній Сморигін, свою сусідку. Адже в номері йшлось про бабцю, якій дуже сумно ночами і вона себе розважає, викликаючи оперативні служби, чи гамселячи по батареях сусідам. Загалом, концерт пройшов дуже вдало. Про це свідчили захоплені вигуки глядачів і після концерту. Відтак, стало зрозуміло, що «Дизель шоу» чекають у Рівному ще!
Надія Литвинюк
фото Оксани Хорхолюк
727 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 4 =

НОВИНИ