4 травня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією під головуванням Ігоря Фізика за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка та заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка. На ньому депутати розглянули та рекомендували винести на чергове пленарне засідання сесії зміни до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Рівненській області на 2016 – 2020 роки.
Зокрема, для підтримання озброєння та військової техніки у технічно справному стані планується відновлення пункту технічного обслуговування та ремонту військової частини А4240. Згідно з проектом рішення на придбання обладнання, матеріалів, інвентарю та проведення ремонтних робіт з обласного бюджету передбачається виділення коштів у розмірі 198 тис. грн. Крім того, 992 тис. грн. – на забезпечення функціонування системи управління територіальною обороною, 60 тис. грн. – на мобілізаційну готовність та 147 тис. грн. – на підготовку підрозділів територіальної оборони області.
Також члени комісії підтримали внесення змін до Програми створення регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки. Відповідно до змін, передбачено включити до Програми «Графік накопичення регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016 – 2020 роки» придбання тепловізора для ефективного забезпечення аварійно-рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Утім, отаточне рішення щодо цих та інших питань депутати обласної ради прийматимуть на черговій сесії, яка відбудеться 18 травня.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
366 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 11 =