парфуми1
А чи знаєте Ви, що Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека вже не перший рік співпрацює в рамках партнерства з такими міжнародними інституціями, як Посольство США в Україні та Ґете-Інститут – культурний центр Німеччини в Україні.
Відповідно до цього співробітництва в бібліотеці, зокрема, у відділі обслуговування документами іноземними мовами, реалізуються проекти «Вікно в Америку» та «Бібліотека – партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина».
В межах вищезгаданих проектів діють розмовні клуби English Club та Deutschklub. Засідання клубів відбуваються за участі американських волонтерів Корпусу Миру та німецьких – фонду Роберта Боша.
Мовні клуби проходять у тому форматі, який визначає для себе волонтер – ведучий клубу. Зазвичай це обговорення, граматичні уроки, вечори кіно.
У чому користь розмовних клубів? Дуже часто клуби плутають із навчальними курсами іноземних мов. Розмовні клуби не є навчальною програмою із набором уроків для вивчення мови від азів до певного рівня знань; натомість вони слугують допоміжним засобом вдосконалення навичок говоріння іноземною мовою у живому спілкуванні із носієм мови.
Як відомо, вивчення будь-якої іноземної мови базується на опануванні декількох навичок – читання, письма, розуміння на слух та говоріння. Саме розуміння на слух та говоріння розвиває участь у English Club та Deutschklub. Опановувачі вчаться розуміти почуте і давати адекватну і доречну відповідь.
Хто може відвідувати клуби? Клуби працюють для усіх, хто вивчає англійську чи німецьку мови, хто бажає попрактикуватися розмовляти, хто володіє базовими знаннями мови, щоб бути у змозі зрозуміти ведучого та інших учасників і дати адекватну відповідь.
Відвідують клуб молодь та дорослі із різним рівнем знань; дуже мало таких, хто не допускає помилок, але завжди це ті, хто не боїться розмовляти і бути почутим.
Заняття в англійському розмовному клубі відбуваються щосереди о 17 годині, щосуботи о 14 годині; німецькому – щовівторка о 17-тій годині.
Участь у клубах є безкоштовною. Єдина умова – бути записаним у бібліотеці та мати при собі читацький квиток.
Отож, запрошуємо усіх бажаючих вивчати іноземні мови у бібліотечних розмовних клубах!Безкоштовні розмовні клуби англійської та німецької мови (1)
2 932 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − шість =