У мережі Інтернет з’явилося відео на якому видно, як жінка “розвела” касира обміну валют. “Новинам по-рівненськи” вдалося поспілкуватися з жертвою махінації…
Дівчині 21 рік, вона працює касиром обміну, що знаходиться на вулиці Макарова.
27 березня до обмінника підійшла жінка з проханням поміняти 990 доларів, та зробила акцент на тому що ніби не розуміє української мови.
Я взяла гроші перерахувала, перевірила і почала рахувати гривню, коли я вже була готова віддавати гроші, та раптом почала вигукувати, щось ніби не треба, не буду міняти це не ті гроші ти даєш, мені рублі не треба, мені треба щоб я могла щось купити в Метро. Я пояснюю, що це українська гривня, вона щось лепече на своєму, тим часом ззаду стоїть її напарниця і починає мене відволікати“, – розповідає Альона.
У результаті дівчина віддає долари назад. І тут починається саме цікаве.
Я їй відаю долари назад, от я на неї в упор дивилась і не бачила, як вона брала їх до рук, хоча на відео це видно. Вона щось проговорила не зрозуміло і каже міняй – я взяла назад ті долари і віддаю гривню не перерахувавши знову“, – каже дівчина.JjXyJKLI5ns
Альона стверджує, що у той момент була на всі 100%  переконана – у руках тримає усю суму грошей. У цей момент знову підключається напарниця жінки і кричить аби їй поміняли 10 доларів і дає касиру 20 умовних одиниць. Ну а далі запевняє дівчина спогади зовсім, як у тумані.
Коли я закінчила проводити операцію до мене дійшло що не вистачає 800 доларів. У руках була одна купюра 100 і 90 дрібними, я в сльозах вибігаю на вулицю і починаю її шукати, казали, що бачили, як вона пішла в Метро, звичайно пошуки були безрезультатними… Я запевняю, що це був якийсь гіпноз чи щось подібне, бо я взагалі як в тумані віддавала гривню і брала долари, якщо б не було камери то я і не згадала як вона виглядає. Взагалі досвід роботи з грошима я маю хороший, все завжди по 10 разів перераховую, а тут просто ступор…“, – каже Альона.
Дівчина звернулася до поліції. Нині правоохоронці проводять перевірку та з’ясовують усі деталі події.

Вікторія Малецька 
(фото з ВК. dідео — Dimon Nort з каналу “Ютуб”)
2 386 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 3 =