Як повідомляли раніше Новини по-рівненськи у Рівному 28-річна жінка, матір кількамісячної дитини, намагалася звести рахунки з життям. Що сталося пізнього п’ятничного вечора та у чому можуть критися причини таких дій рівнянки, читайте у нашому матеріалі далі.
«Сімейна сварка» – нерідкий виклик у патрульних поліцейських. Утім цього разу інспектори на місці події не застали конфліктуюче подружжя, натомість під будинком, біля під’їзду ходив схвильований чоловік з маленькою дитиною на руках, а у вікні другого поверху стояла жінка.
Рівнянка висловлювала намір викинутися з вікна, при цьому плакала, лаялася та проявляла агресію, не бажаючи аби хоч хтось до неї наближався.
Зволікати було ніколи і патрульні зайшли до квартири.

Патрульні врятували жінку від необдуманого кроку

Патрульні врятували жінку від необдуманого крокуВчора пізно ввечері патрульним надійшов виклик – "сімейна сварка". Інспектори вирушили до помешкання на вулиці Соборній і заявник зустрів їх біля під'їзду з кількамісячною дитиною на руках. Чоловік схвильовано повідомив поліцейським, що його дружина стоїть у вікні квартири та погрожую стрибнути вниз. Молода жінка, якій напередодні виповнилось 28 років кричала, що вона вистрибне з вікна 2 поверху, якщо до неї хтось наблизиться.Патрульні вбігли до квартири і молодший лейтенант поліції Іван Полюхович почав розмовляти до жінки та відволікати її, а тим часом наблизився ще ближче. Капрал поліції Ольга Нетецька забрала дитину і чоловік разом з патрульним затягнули жінку в кухню якомога далі від вікна. Вона поводилась агресивно, ні на що не реагувала. На місце викликали швидку та передали медикам.#rivnepolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Рівненської області am Samstag, 22. September 2018

Налякана усім дитина розплакалася і заспокоїлася лише на руках у капрала поліції Ольги Нетецької, а тим часом її напарник молодший лейтенант поліції Іван Полюхович розмовами відволікав жінку. Зрештою правоохоронцю та чоловіку вдалося втягнути молоду матір до квартири, як подалі від вікна.
Нині жінка знаходиться у спеціалізованому закладі, малеча ж залишилася з батьком. Родина, як не благополучна чи проблемна ніде не фігурувала, власне і поліція до них приїздила перший раз.
Сімейний психолог Олена Ярмолюк припускає, причиною усьому може бути післяпологова депресія. Спеціаліст наголошує, що конкретні висновки можна робити лише після індивідуального спілкування з жінкою, утім ця хвороба не така вже і рідкість у жінок.
«Післяпологова депресія може виникнути від гормональних змін під час пологів або ж через психосоціальні проблеми у родині» , – пояснює Олена Ярмолюк.
Психолог наголошує, що цього стану боятися не потрібно, але і ігнорувати не варто.
Серед депресивних ознак у жінки, Олена Ярмолюк виділяє – знижений настрій, втрата інтересів, небажання кудись іти, чи щось робити, жінка перестає радіти, тому що раніше приносило задоволення, часто відмічаються зміни у харчовій поведінці це або втрата апетиту або навпаки його надмірність.
Важливим моментом у подоланні післяпологової депресії є налагодження комунікації з близькими. Тому рідним варто приділяти молодим мамам більше уваги, а самим жінкам при потребі просити про допомогу, адже самостійно зробити все не можливо.
Якщо самотужки подолати  хворобу не вдається і вона набуває хронічного характеру, тоді варто звертатися за допомогою до спеціалістів. А ще, мамам та їх рідним варто пам’ятати, що усі переживання  жінки завжди позначаються на дитині, тому дбати про психоемоційне здоров’я варто так само ретельно, як і про фізичне.
Вікторія Малецька, Надія Литвинюк
925 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − сім =