Організатори «Мегаподії» довго тримали інтригу: хто ж стане третім учасником концерту 18 вересня, гуртом-сюрпризом?! Проводили опитування у брендованій палатці у центрі міста та оголосили конкурс у найпопулярнішій рівненській спільноті ВК «Типове Рівне». Результат для багатьох неочікуваний, адже третім колективом, який виступатиме на «Мегаподії» буде – перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти» з Сергієм Притулою.
Mega_3_1809
Отож, 18 вересня у Рівному на стадіоні «Мототрек» організатори  обіцяють неперевершене дійство: повноцінні виступи трьох колективів – «Вар’яти-шоу», «Мozgi» та «The Hardkiss». Буде потужний звук, світлове шоу та море позитивних вражень та емоцій.
Квитки уже у продажу. До речі, ще є акційні квитки у фан-зону – по 250 грн., у день концерту будуть по 300 гривень. Традиційно є дитячі (120 грн), студентські (249 грн) та сімейні квитки (499 грн). Для дітей від 4 до 14 років біля сцени буде облаштована спеціальна фан-зона, а от «сімейний» квиток дає можливість потрапити на концерт двом дорослим та дитині (4-14 років), або дорослому та двом діткам (4 – 14 років). Діти до 3 років – безкоштовно.
Квитки на концерт можна придбати у мережах магазинів «КТС», «Мuzzon» та кав’ярень «Базікало», у брендованій палатці на майдані Незалежності. Є можливість придбати квитки і у Луцьку, Здолбунові, Шепетівці, Нетішині, Березному, Костополі, Вараші та Сарнах. А також онлайн http://kasa.in.ua/mehapodiya-2016-rivne
Організовує концерт івент-агенція «Мегаподія», яку очолює Роман Яворський.
Деталі у соцмережах:
https://vk.com/megapodija2016
https://www.facebook.com/megapodija/
1 887 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × чотири =