Вчора пізно ввечері патрульним надійшов виклик – “сімейна сварка”.
Інспектори вирушили до помешкання на вулиці Соборній і заявник зустрів їх біля під’їзду з кількамісячною дитиною на руках. Чоловік схвильовано повідомив поліцейським, що його дружина стоїть у вікні квартири та погрожує стрибнути вниз. Молода жінка, якій напередодні виповнилось 28 років кричала, що вона вистрибне з вікна 2 поверху, якщо до неї хтось наблизиться.
Патрульні вбігли до квартири і молодший лейтенант поліції Іван Полюхович почав розмовляти до жінки та відволікати її, а тим часом наблизився ще ближче.
Капрал поліції Ольга Нетецька забрала дитину і чоловік разом з патрульним затягнули жінку в кухню якомога далі від вікна.
Вона поводилась агресивно, ні на що не реагувала. На місце викликали швидку та передали медикам.

Патрульні врятували жінку від необдуманого кроку

Патрульні врятували жінку від необдуманого крокуВчора пізно ввечері патрульним надійшов виклик – "сімейна сварка". Інспектори вирушили до помешкання на вулиці Соборній і заявник зустрів їх біля під'їзду з кількамісячною дитиною на руках. Чоловік схвильовано повідомив поліцейським, що його дружина стоїть у вікні квартири та погрожую стрибнути вниз. Молода жінка, якій напередодні виповнилось 28 років кричала, що вона вистрибне з вікна 2 поверху, якщо до неї хтось наблизиться.Патрульні вбігли до квартири і молодший лейтенант поліції Іван Полюхович почав розмовляти до жінки та відволікати її, а тим часом наблизився ще ближче. Капрал поліції Ольга Нетецька забрала дитину і чоловік разом з патрульним затягнули жінку в кухню якомога далі від вікна. Вона поводилась агресивно, ні на що не реагувала. На місце викликали швидку та передали медикам.#rivnepolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Рівненської області am Samstag, 22. September 2018

Повідомляє Патрульна поліція Рівненської області
825 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − три =

НОВИНИ