c2da1a8bff7c47691a3cb8045e75774fУ лютому цього року лікарі Інституту серця МОЗ України побували у Рівному. Вони два дні приймали кардіохворих на базі діагностичного центру ім.В.Поліщука. У результаті, надійшло звернення до голови Рівненської облради Михайла Кириллова із пропозицією відкрити рівненську філію інституту.

Ініціатором  виступив гендиректор державної медичної установи «Інститут серця МОЗ України» Борис Тодуров. Свою пропозицію він аргументує масштабністю та соціальною значущістю проблеми і переконує, що реалізація цього задуму сприятиме розвитку кардіології та кардіохірургії на Рівненщині.

– Мова ведеться про відкриття Рівненської філії на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука, – розповідає Михайло Кириллов, –  потреба у відкритті кардіоцентру на Рівненщині найперше продиктована величезною кількістю людей, які страждають на серцево-судинні захворювання. Лише в діагностичному центрі реєстр хворих налічує більше шести тисяч осіб. Я підтримую ініціативу Бориса Тодурова, відтак перед керівництвом закладу поставлене завдання до кінця червня надати пропозиції щодо відкриття філії, – розповів Михайло Кириллов.

До слова, в Україні смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце у структурі загальної та становить 67%.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Рівненських підприємців навчатимуть працювати з німецькими «грошима»

У Рівному жінка хотіла перереєструвати “Лексус”, який оголошнено у розшукtomat_green-01

612 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =