Як відомо, близько двох місяців тому у Рівному на пагорбі Слави було урочисто відкрито дитячий майданчик (гойдалки, пісочницю, ігровий автомобіль, лавочки тощо). А вже цими днями невідомі вандали чимось важким і гострим пошкодили гірку та зняли деякі елементи з дитячого автомобіля.

12 13– Здивувати мене практично неможливо, адже з 20-30 дитячих майданчиків, які щороку встановлює міська влада, половина до зими – „не доживає”. Нажаль, з цієї точки зору ми до Європи не наблизились ні на крок.

14Безумовно, мене обурило те, що на дитячій гірці вандалами було прорубано металічний лист та відламано колесо в іграшковому автомобілі. Наразі мною віддано відповідні доручення, вже найближчим часом усе це буде відремонтовано.

15В майбутньому ми будемо регулярно слідкувати за станом цього майданчику, адже він стоїть не у дворі житлового будинку, а в парку. Тож, у разі чого, будемо одразу ремонтувати. Відповідатиме за це комунальне підприємство „Трест зеленого господарства”,  – так прокоментував ситуацію міський голова Володимир Хомко.

 Про це повідомляє прес-служба міської ради

 

565 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − два =