Учора, 23 вересня, на підприємстві КАТП 1728 продемонстрували нову різноманітну спецтехніку. Сучасний білоруський контейнерний сміттєвоз на базі МАЗа – без перебільшення чудова техніка. Машина ця двоосна, вона не рватиме асфальт колесами в міських дворах. І одночасно – продуктивна: у бункері об’ємом 18 кубометрів сміття спресовується в сім разів. 40596
Вона екологічна – дизельний двигун відповідає стандартам «Євро-5». Кабіна водія зручна, з клімат-контролем, гальма із АБС та вже із заводу авто обладнано GPS-системою. МАЗ їде тихо, а завантажує контейнери і розвантажується дуже швидко. Не сміттєвоз, а пісня!
Машина коштує 1 мільйон 950 тисяч гривень, розповів про обновку парку головний інженер комунального підприємства Юрій Прокопчук. Саме він із задоволенням демонстрував машину в дії міському голові, колегам-комунальникам і численним журналістам, яких обновка не могла не зацікавити:
– На підприємстві вже експлуатується два аналогічні МАЗи, ми ними дуже задоволені. Та цей за всіма показниками ще кращий.
– Міський бюджет цього року дозволяє оновлювати комунальну техніку, і ми це робимо, – підсумував «оглядини» мер Рівного Володимир Хомко. – Якби ще так було в наступному. Бо вже столиця вирахувала, що міста живуть занадто добре, і в нас хочуть знов забрати частину коштів у центр.40585 40590 40595 40600 40601
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
1 014 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − вісімнадцять =