Рівняни мають унікальну можливість стати частиною справжнього козацького дійства, яке відбудеться в обласному центрі 14 жовтня.
Організатори обіцяють: справжнє Козацьке Свято Не Залишить Байдужим Жодного Українця!
«Програма буде дуже насиченою. І що важливо, цікаво буде як дітям так і дорослим», – каже організатор та керівник козацького табору «Гайдамаки» Володимир Кибала. – «Рівняни зануряться в неповторну атмосферу українського козацтва та зможуть відчути ту неповторну єдність, якої нині нам так не вистачає».
Під час свята вихованці шкіл “Бойового Гопака” та Козацького бойового мистецтва “Спас” продемонструють свої вміння на показових виступах.
«Якщо ваші діти ще не визначились, яким спортом хочуть зайнятися, це чудова можливість  заохотити їх до занять, які зроблять їх витривалими, відважними та здоровими», – каже Володимир Кибала.
Які ж козаки, без вірних супутників коней. На фестивалі дорослі та діти не лише зможуть ознайомитися з основами верхової їзди, а й побачити справжнісінькі змагання по кінному галопу.
Аби передати справжній дух бою, козацький табір «Гайдамаки» влаштує по справжньому яскраве та емоційне видовище – перехресний постріл гарматами.
«Безперечною родзинкою нашого фестивалю буде змагання з козацьких боїв “Лава на лаву”. Ось де буде продемонстрована справжня доблесть та відвага наших козаків», – розповідає керівник «Гайдамак».
Ну і звісно ж, усе це буде з українською піснею.
«Ми запросила на свято Покрови відомих музичних виконавців, справжніх патріотів своєї країни, які знають як зробити святкування фестивалю неймовірним», – каже Володимир Кибала.
Хедлайнером X ювілейного фестивалю “Покровський вітер” буде гурт “Тінь Сонця”. Їхні патріотичні та запальні пісні лунатимуть для всіх присутніх гостей. А також для рівнян та гостей фестивалю виступить справжня українська красуня та виконавиця авторських пісень Христина Панасюк.
Окрім того на фестивалі народні майстри приємно дивуватимуть усіх своїми виробами мистецтв. На ярмарці будуть різні смаколики та сувеніри, проходитимуть майстер-класи. А також: козацькі забави для дітей та дорослих, виступи місцевих гуртів, музей ковальського ремесла, стрільба з лука.
Яскравим має бути і вечірній час, адже справжні вогняні баталії можна буде побачити під час фаєр шоу. А доповнять цю картину видовищні салюти та феєрверки від піротехнічного магазину – Пірос.
Отож, 14 жовтня, на свято Покрови.
Місце проведення фестивалю: козацький табір «Гайдамаки», м. Рівне вул. Млинівська, 24.
https://gaydamaki.com.ua/
Вхід безкоштовний!
Буде цікаво, весело і неповторно!
Приходьте і самі переконайтеся у цьому!
1 855 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − дванадцять =