Сьогодні, 16 січня, очільник поліції Рівненщини відзначив почесними грамотами двох інспекторів кінологічної служби та двох учасників Квасилівського громадського формування «Правопорядок» за високий професіоналізм та наполегливість у розкритті злочинів.
Молодший інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин та зброї кінологічного Центру ГУНП Олександр Пелех із німецькою вівчаркою Грім відшукали затриманого, який утік з-під варти Володимирецького суду. А молодший інспектор-кінолог Юрій Вашай разом із службовою собакою Кріс розкрив крадіжку з господарства у селі Оженіно Острозького району. Обох поліцейських за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків нагородили почесними грамотами.
Керівника Квасилівського громадського формування «Правопорядок» Дмитра Громенка та учасника громадського формування Бориса Александропула відзначили подяками за активну участь в охороні правопорядку спільно з поліцейським Рівненського районного відділення поліції та у проведенні обшуків і відпрацювань території району. Зокрема, 10 січня, вони надали допомогу в проведенні обшуку, під час якого поліцейські вилучили арсенал зброї та боєприпасів.
Валерій Самчук зазначив, що завдяки таким працівникам поліції та громадянам, які добровільно несуть службу із забезпечення громадського порядку, жителі області можуть почувати себе захищеними та у безпеці.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
427 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 6 =