Переможці конкурсу «Здай батарейку — подбай про майбутнє» отримали подарунки та грамоти від депутата Рівненської міськради Святослава Євтушенка. Так, перше місце посіла учениця 2-Г класу ЗОШ №13 Анастасія Лотоцька. Дівчинка зібрала для утилізації 32 кілограми батарейок. Друге — учні 4-Б класу ЗОШ №24, які зібрали 21 кілограм батарейок і третє місце — учні 3-Р класу ЗОШ №18, які принесли на конкурс 10 кілограм батарейок.

3

Як розповіла переможниця конкурсу Анастасія Лотоцька, про конкурс вона почула по телевізору і вирішила долучитися, щоб зробити свій внесок у збереження природи. Батарейки збирала разом із татом. Дівчинка каже, що здаватиме їх на утилізацію й надалі, бо розуміє, що важливо не викидати батарейки у звичайний смітник.

Учні ж 4-Б класу ЗОШ №24 збирали батарейки всі разом. Кажуть, що тепер вони точно знають, що елементи живлення не можна викидати у загальний смітник, бо це шкодить довкіллю. Тому здаватимуть їх лише на утилізацію і по завершенню конкурсуТакої ж думки й учні 3-Р класу ЗОШ №18.

Педагоги ж переконані, що отримані від депутата подарунки, стимулюють дітей ще більше приділяти увагу темі екології.Тому вони вдячні Святославу Євтушенку за такий конкурс і гостинці для учнів.

У свою чергу організатор конкурсу «Здай батарейки — подбай про майбутнє» Святослав Євтушенко подякував дітям за активність і закликав правильно поводитися із небезпечними відходами й надалі.

– Приємно, коли учні починають розуміти, що батарейки необхідно здавати на утилізацію, а не викидати у загальний смітник. Тому важливо їм доносити інформацію про це та виховувати наших школярів екологічно свідомими. Хочеться вірити, що учні й надалі збиратимуть батарейки окремо, адже від цього залежить, яким буде наше з вами довкілля, – зазначив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, розпочався конкурс у квітні минулого року і тривав до 1 березня 2016 року. Він мав на меті популяризувати бережне ставлення до екології серед учнів шкільного віку, донести до дітей і підлітків інформацію про небезпеку батарейок, якщо їх неправильно викидати та навчити їх правильно поводитися з небезпечними відходами. Ті, хто принесли найбільшу кількість батарейок у 2015 році, напередодні новорічних свят отримали подарунки. Також були визначені переможці серед учнів, які долучився до конкурсу вже у 2016 році. Так, за період конкурсу до нього долучилися учні не лише з Рівного, а й з Тучинської школи-інтернату. Так, спільно школярі зібрали для утилізації майже 173 кілограми батарейок.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Послуги з виготовлення паспортів у Рівному стають доступнішими

На Рівненщині адвокат несла 3 тисячі доларів хабара

ТРИДЦЯТЬ “ОПЕРІВ” РІВНЕНЩИНИ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

На Дубенщині відбудеться турнір, присвячений пам’яті земляків – Героїв АТО

У РІВНОМУ ШАХРАЙКА ПОВІДОМИЛА, ЩО “ТРАПИЛАСЬ БІДА” У ДИТСАДКУ.

БЕЗВІСТИ ЗНИКЛУ НЕПОВНОЛІТНЮ РОЗШУКАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ

Рівняни – чемпіони України з волейболу пляжного серед юнаків

ДОПОМОЖІТЬ РОЗШУКАТИ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛОГО

Теґи:   
826 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + вісімнадцять =

НОВИНИ