У Рівненському будинку вчених пройшли дводенні тренінги з підготовки конкурентних громадських проектів.
У рамках Курсу організаційного зростання відбулися два спарені тренінги «Методологія та практика розробки ефективних громадських проектів» та «Тренінг-практикум з підготовки конкурентних проектів».
Так, проекти, які спрямовані на залучення грантових коштів, вчилися писати представники ОТГ, громадських організацій різного спрямування, зокрема, які займаються дітьми з особливими потребами та переміщеними особами, молодіжного, спортивного і екологічного спрямування та інші.
Загалом тренінги відвідало більше людей, аніж розраховували організатори.
Під час навчань присутніх ознайомили із вимогами та правилами до підготовки робіт, їх типи, джерела фінансування, а також як зробити проекти практичними та конкурентноздатними та якісно їх реалізувати.
А вже на наступний день учасники на основні отриманої інформації працювали над розробкою проектів до конкретних донорських організацій.
Навчання проводили досвідчені тренери та фахівці з багаторічним досвідом проектної та професійної діяльності.
Організували захід РОГО «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, та Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки.
Повідомляє прес-служба Рівненсько ОДА
340 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

НОВИНИ