Близько року тому у Рівному відбулося демонстративне висадження каштанів біля пам’ятника Климу Савуру та будівлі колишньої в’язниці НКВД. Нагадаємо, дерева у цьому місці висаджувались до цього вже кілька разів, проте невідомі дикуни їх нищили щоразу після висаджування.

Після цього працівниками комунального підприємства „Трест зеленого господарства” було знову висаджено нові саджанці каштанів. Як бачимо, прийнятися їм на новому місці теж не судилося – дикуни вкотре підлили їх отрутою, чим умертвили їх  кореневу сусиему. Окремі дерева, які вперто хотіли „жити”, просто зламали.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, на цьому місці всупереч усім ненависникам живої природи, таки будуть рости каштани. І висаджуватимуть їх знову і знову – доти, доки варвари не понесуть справедливе покарання за свої злодіяння. Цим наразі займаються правоохоронці.

Зауважимо, що власники будівлі (колишньої в’язниці), де нині розташувалися розважальні заклади та комерційні магазини, неодноразово виголошували свій намір облаштувати на місці дерев резервний виїзд на вулицю Соборну (при наявному вже виїзді на вулицю Пушкіна), а поряд – зупинку громадського транспорту.

Нещодавно на цьому місці за дорученням міського голови комунальними службами було встановлено багатосекційну огорожу на відрізку дороги від пам’ятника Климу Савуру до піцерії „Сієста” загальною протяжністю – 80 метрів. Крім того, з обох сторін будівлі колишньої в’язниці НКВД було навмисне встановлено залізні стовпчики, щоб автохами не ставити свої машини на тротуарі та газоні біля каштанів.

Незабаром тут будуть висаджені нові каштани, газон буде перекопаний та засіяний травою.

26080 26082 26084

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Березнівщині вшанували пам’ять воїна-афганця Івана Холода

Сильні духом змагалися у Рівному

Земля для учасників АТО: за 10 днів Віталій Чугунніков вимагає звіту

За темпами промислового виробництва Рівненщина серед лідерів

Завтра на Рівненщині працюватиме заступник Міністра юстиції

НА РАДИВИЛІВЩИНІ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ЗАТРИМАЛИ ОСІБ, ЯКІ ЗНЯЛИ ПОРЧУ З ПЕНСІОНЕРКИ НА 18 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Власники колишньої в’язниці НКВД нарешті встановили меморіальну дошку на стіні будівлі

tomat_green-01

Теґи:
494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + пять =