Сьогодні, близько 6.30 ранку, під час патрулювання на вулиці Курчатова, інспектори зупинили маршрутний транспортний засіб через недостатньо освітлений номерний знак.
Під час перевірки документів інспектори виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти освідування і тест позитивний — 0 ,24 проміле. На нього склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП ( керування в стані сп’яніння). У свідків та пасажирів (яких перевозив водій) відібрали пояснення. Також на 56-річного водія винесли постанову за ч.9 ст.133-1 КУпАП за те, що він не пройшов щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів та керував без проведення передрейсового контролю технічного стану транспортного засобу (штраф 510 грн.)
Нагадуємо, що з 17 листопада до 17 грудня 2017 року, по всій Україні проводиться комплекс цільових заходів “Перевізник — зима”, заходи якого спрямовані на дотримання перевізниками вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів.
Основною метою таких заходів є посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства у зазначеній сфері.
Повідомляє Патрульна поліція Рівного

461 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =