У вівторок в МПК «Текстильник»  Київський театр «Чорний квадрат» показував  яскраву та різку комедію для дорослих «Гормональний збій або дещо про SEX».

4fwxuBFJbBw

Театр-студія імпровізації Чорний квадрат була відкрита у Києві 13 вересня 1991 року. Керує театром-студією Анатолій Нейолов.

Театр імпровізації, як водиться, був створений випадково: довгі пошуки істини все ніяк не приводили Анатолія туди, куди йому було потрібно. Одного разу він прийшов зовсім не підготовлений до заняття. В пориві, розстелив на підлозі величезний квадратний шматок чорного оксамиту (це могло бути і біле коло і коричневий ромб – але під рукою виявився саме чорний квадрат) і на німі запитання акторів відповів: “Грайте, що хочете. Головне, щоб це було цікаво! “. Так з’явився “Чорний Квадрат” – єдиний в Україні театр-студія імпровізації, що працює по творчому принципом “живий” акторської гри.

KHa6JVsDw60

Нагадаємо, що повна назва театру імпровізації – театр-студія, дійсно, при театрі працює студія акторської майстерності, де молоді актори можуть підвищити свій професійний рівень, опанувати нові прийоми та методи гри. У студії раді й тим, хто не збирається ставати на акторську дорогу. Режисер театру вважає, що під час студійних занять програються та аналізуються такі ситуації, які можуть виникнути в реальному житті, а це може згодитися будь-кому.

PZlxSN6VWhs

Репертуар театру постійно оновлюється та розширюється. За останні роки в нім з’явилися “Молоді люди” Р. Белецького “Кароль” С. Мрожека “Ревізор” Н.В. Гоголя. Крім того тут отримали розвиток нові театральні форми, пантоміми, що є синтезом, та пластики: “Мисльониші” , “Репетиції снів”. За картковою грою “Мафія” створено виставу-імпровізацію “Всі повинні померти”.

За роки своєї роботи створені і показані більше 160 оригінальних і класичних спектаклів, розроблена імпровізаційна ігрова структура “Чорний квадрат”, сформовані прекрасні акторські ансамблі і унікальні науково-методичні системи.   Колектив є лауреатом міських, республіканських оглядів-конкурсів і міжнародних фестивалів. У активі театру 72 винагороди – дипломи, грамоти і призи у тому числі Гран-прі, Перші премії, звання лауреатів, винагороди за акторську роботу і так далі

 FEYVjLCwG7c

Театр-студія Чорний квадрат популярний серед молоді. Не дивлячись на нестандартний погляд театрального колективу на драматургію, кожен вечір зали переповнені. У репертуарі театру студії є і класика, і нові вистави, і експериментальні п’єси. Інколи в одній виставі об’єднуються декілька сюжетів з різних п’єс. Жодна вистава не схожа на іншу, оскільки основа постановки – імпровізація. Інколи навіть режисер і актори не можуть точно передбачити, чим закінчиться дійство, куди заверне сюжет, адже це залежить від безлічі миттєвих умов та настрою не лише акторів, але й глядачів. Театр Чорний квадрат не раз отримував нагороди на різноманітних театральних фестивалях,

 Сайт «Новини по-рівненськи» спостерігав за  шедевральним спектаклем і помітив, як глядачі  проникалися симпатією до  акторів та їхньої гри на сцені.

 У підсумку – живий, справжній театр, який зачіпає, не залишив жодного байдужого глядача, адже було море посмішок та гучних аплодисментів.

Людмила Кравчук 

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Гощанщині відбудеться благодійний концерт переможця шоу «Голос країни» Івана Ганзери

На Рівненщині після реконструкції відкрили школу

Допоможіть врятувати молоду рівненську маму та її дитину

Бурштинокопачі пікетували Сарненську поліцію

У рівненських волейболістів перемога за перемогою

У Рівному біля “Лагуни” автомобіль збив жінку

У Рівному вандали викрали «Євро-колеса»

На Рівненщині СБУ затримала скупника бурштину з двома кілограмами “сонячного каменю”

Обрано нового голову Громадської ради при Рівненській ОДА

Теґи:   
784 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 4 =