Системно реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури Рівненської області домоглися у судовому порядку повернення до земель запасу Рівненської міської ради земельної ділянки, вартість якої становить понад 1,5 млн грн.
Як встановлено, одне із товариств з обмеженою відповідальністю після закінчення у 2014 році строку договору оренди земельної ділянки, проігнорувавши  рішення міської ради, яким відмовлено у його поновленні,  продовжувало незаконно володіти майже 2 тис кв м землі з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування автозаправної станції.
Вказані дії  позбавили розпорядника землі можливості передати земельну ділянку, яка розташована у м. Рівне по вул.Кн.Володимира, в оренду іншим особам та отримувати прибутки.
Заявлені позовні вимоги Рівненської місцевої прокуратури у повному обсязі задоволені господарським судом Рівненської області, який 03.05.2018 виніс рішення, котрим зобов’язано товариство повернути Рівненській міській раді зазначену земельну ділянку за актом приймання-передачі у стані не гіршому, порівняно з тим, в якому вона була передана в оренду.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
Теґи:
194 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + шістнадцять =

НОВИНИ