23 жовтня об 11.30 у приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 201) відбудеться брифінг, на якому буде презентовано пропозицію нового районного поділу Рівненської області.
Експерти пояснять представникам медіа, за якими критеріями пропонується створювати нові укрупнені райони, чому актуалізувалось питання удосконалення районного поділу областей по всій Україні і як цей процес вплине на життя громадян.
Спікери брифінгу:
Орест Микита, регіональний координатор проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України» у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Житомирській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.
Петро Жук, к.е.н., провідний науковий співробітник Інституту регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України.
Василь Курилас, консультант з правових питань Офісу реформ Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України.
В цьому ж приміщенні з 12.00 до 15:00 проводитиметься круглий стіл на тему: «Формування нового районного (повітового) поділу в Рівненській області».
В обговоренні візьмуть участь:
• Експерти, які розробляли пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Рівненської області;
• Члени міжвідомчої робочої групи, утвореної при ОДА з розроблення пропозицій з удосконалення адміністративно-територіального устрою;
• Представники Мінрегіону;
• Регіональні громадські організації та відповідне експертне середовище;
• Представники утворених в області ОТГ.
Контактна особа: Орест Микита, 050 955 55 27.
197 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =