У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки мікромініатюр Володимира Казаряна «Восьме чудо світу» за участі в.о. директора музею Тетяна Самсонюк. Вона висловила своє захоплення творчістю Володимира та зауважила, що такі унікальні твори викличуть у глядачів неймовірний інтерес та повагу до людини, яка створила такі шедеври на межі людських можливостей.
Презентувала експозицію глядачам дружина Володимира Казаряна, директор виставки Олена Казарян. Вона розповіла про автора робіт, його багаторічний шлях у такому неймовірно складному, неперевершеному виді мистецтва.
Про свою унікальну творчість розповідав і Володимир Казарян, а саме: як відбувається процес творення, яка має бути фізична і морально-психологічна підготовка, як треба втрапити рухом різця між двома ударами серця.
Він зазначив, що перед тим, як приступати до нового твору, голодує кілька днів, щоб повністю зосередитися на процесі творення.
Володимир Казарян читав свої чудові вірші, співав під гітару авторські пісні, а на завершення виконав пісню, яку він сам називає «Гімн Україні». Для музею він подарував свої книги.
Нагадаємо, що виставка триватиме впродовж двох місяців.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
405 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × один =

НОВИНИ