logo29 червня 2016 року о 10 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться круглий стіл, що презентуватиме напрацювання експертів з Проекту технічної підтримки Міністерства інфраструктури України «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» (ПТС), який фінансується ЄС.
У заході візьмуть участь:
  • Бернард Семерія, керівник Проекту технічної підтримки Міністерства інфраструктури України «Підтримка впровадження транспортної стратегії України»;
  • Антоніна Кузьменко, експерт проекту з питань залізничного транспорту;
  • Олександр Іванов, експерт проекту з питань авіаційного транспорту;
  • Ольга Сенюк, експерт проекту з питань морського транспорту;
  • Представники профільних управлінь облдержадміністрації та виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Учасники «круглого столу» розглянуть питання перспектив впровадження стратегічних напрямків розвитку підгалузей залізничного, авіаційного транспорту в світлі євроінтеграційних перетворень в Україні, основні аспекти процесу імплементації європейських Директив і Регламентів з питань транспорту, виклики для України та перспективи на найближче майбутнє.
_____________
Мета проекту – підтримка впровадження Транспортної стратегії України й допомога у розвитку та впровадженні внутрішніх секторальних програм згідно існуючих видів транспорту, а також у сфері безпеки транспорту та енергоефективності.
428 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − одинадцять =