image-2Анатолій Іваненко – рівненський художник, письменник і педагог – після персональної виставки в  галереї європейського живопису «Євро-Арт» не перестає дивувати своєю працьовитістю. Нагадаємо, що на виставці у 2015 році, яка була названа досить символічно «Життя триває», живописець пообіцяв продовжити творити. Він знову звернувся до стилістики критичного реалізму і у своєрідній манері художнього письма тішить рівнян прекрасними роботами. Нещодавно під час презентації картини «Місячна ніч, Приїхали гості або Розмова» (вересень 2016 р.) Анатолій Іваненко заінтригував відвідувачів галереї «Євро-Арт» повідомленням про те, що на прохання дружини кардинально міняє тематику картин.
Хоча нове полотно художник назвав, як завжди, по-філософськи загадково: «Рухливий натюрморт. Німа сцена або Живуть собі два улюбленці», глядачів знову чекає захоплююча розповідь митця про химерні обставини створення картини, її неординарну сюжетику та колористику. Анатолій Іваненко вірний своєму амплуа і майстерно презентує у роботі естетичну гармонію, щоб принести у цей світ рівновагу, красу і світло. А ще добро…
Ось чому варто послухати автора і побачити його нову картину «Рухливий натюрморт. Німа сцена або Живуть собі два улюбленці», щоб у житті сонця стало значно більше. Попри військові дії та агресію.
Час проведення презентації: неділя,16 жовтня 2016 р., 16:00 год.
Місце проведення: галерея європейського живопису «Євро-Арт»: Рівне, проспект Миру, 4.
Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».
Вхідний квиток на арт-захід – 20 гривень.
933 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 17 =