31 березня о 18.30 год. до Рівненської обласної бібліотеки завітає Олександр Михед – автор першого українського психотриллера “Астра” та Олександр Ратій – автор буктрейлера до книги.

Хлопці розкажуть більше про жанр психотриллера та, власне, про книгу, а також дадуть можливість задати питання.

Вхід вільний. Актова зала бібліотеки (2-й поверх).

«Астра» – динамічний психотрилер, який торкається найглибших страхів свідомості читача. Весь світ, який ти знаєш і любиш – це умовність. В основі світобудови – суспільний договір, який направду є всього лише брехливим пактом про ненапад. Головний герой роману авантюрник Віктор Варецький отримує запрошення відвідати семінар «Астра» в загадковій місцині в Карпатах. І це змінює все його життя.

Буктрейлер психотрилера “Астра”: https://www.youtube.com/watch?v=ZjhI2bAAiOA

Олександр Михед –  культуролог і письменник. Співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, викладач Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка спеціальності «літературна творчість». Автор численних публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини, США, Сербії, Польщі, Чехії, Білорусі. Вибрані есеї перекладалися англійською, польською, сербською, російською. Автор художньої книги «АмнезіЯ» (“Електрокнига”, 2013). Уривки книги перекладено англійською, німецькою, польською італійською та фінською мовами. Книга стала підґрунтям для літературно-мистецького мультимедійного проекту «АмнезіЯ project: Відкрита платформа» (www.amnezia.in.ua). Автор збірки оповідань «Понтиїзм» (2014) та психотрилера «Астра» (2015).

Персональний сайт: www.mykhed.com

Олександр Ратій – режисер. Володар головного призу Національної програми 43-го кінофестивалю “Молодість” за документальний фільм «Повернення», у 2014-му трагікомедія «Прості речі» була відзначена спеціальним дипломом 44-го кінофестивалю «Молодість», презентував короткометражний фільм у Short Film Corner Каннського кінофестивалю. Режисер буктрейлера роману «Астра».

Любко Дереш про книжку: В українській сучасній літературі рідко можна натрапити на концептуальне мислення, а у Олександра Михеда воно є. Та міцна структура, яку він будує, відчуття ритму оповіді, драма ідей – всього цього бракує мені в наших українських книжках. А в нього виходить наче саме собою, що і вказує на безумовний талант.

Михайло Бриних про книжку: Древній жах розправляє крила, в романі чути гострий запах Дереша: екстракт Лавкрафта з верхньою ноткою якогось, їй-Богу, Пєлєвіна. Що ближче до фіналу, то густішає угар і треш, Михед виконує всі обіцянки без пробачень.

Cultprostir.ua про книжку: «Астра»
 – психотрилер, де у світ художнього вимислу читача пускатимуть за вивіреними до міліметрів принципами гостросюжетного літературного твору. Навіть без поцілунків чарівних фей лузер тут перетвориться на того, хто здатен змінити світ.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки 

tomat_green-01

878 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 3 =