Клуб Бразильського Джиу-Джитсу “Будокан” продовжує активно популяризувати на Рівненщині та за її межами здоровий спосіб життя та Джиу-Джитсу. Саме з такою метою для усіх бажаючих випробувати себе у цьому виді спорту, цими вихідними пройшов відкритий день боротьби . Дві з половиною години інтенсивної боротьби і як наслідок розсічені брови та зламані вуха. Та попри отримані травми спортсмени лишились задоволені тренуванням і переконують, що цей вид спорту того вартий.

25 27«Цього разу наша зустріч не обійшлася без розсіченої брови і , як наслідок, накладених швів, зламаного вуха та скручених “Ахіллів”…, але це є свідченням того, що наші спортсмени стають справжніми борцями» – розповідає тренер клубу Бразильського Джиу-Джитсу “Будокан” Михайло Стрілець.

2624Випробувати свої сили та поділитись досвідом до клубу «Будокан» приїхали не тільки спортсмени з області а й з міста Луцьк.
В подальшому організатори обіцяють безліч цікавих заходів та змагань та дякують всім, хто був відкритому килимі, а також глядачам за підтримку та зацікавленість.

2322

Віктор Климович

836 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × три =

НОВИНИ