Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці рівненська правозахисниця, сімейний радник Ліана Диновська:
У нашому місті відбулась резонансна подія, яка сколихнула всю Україну. Зі слів вантажника з ринку «Дикий», його викрав підприємець, на якого чоловік працював останні 6 років, і заручившись підтримкою двох молодиків – катували літню людину протягом 4 годин. Причиною конфлікту стали не виплачені 750 грн. підприємцем тижневої заробітної плати вантажнику.
Як стверджує останній, він просив 4 дні виплатити заборгованість по заробітній платі, проте підприємець обіцяв це зробити і не виконував обіцянку. Зневірившись, вантажник вдарив бус підприємця ногою, спрацювала сигналізація. Вантажник, якому до слова майже 60 років – пішов додому. Наблизившись до арки будинку, до нього під’їхав бус підприємця, з якого вистрибнув сам роботодавець з двома молодиками і затягнули вантажника в авто. Далі почався жах, який дідусь пам’ятатиме все своє життя: на нього наділи залізні кайданки і скотчем замотали голову, прорізали лише отвір для носу. Били багато, всю дорогу до селища неподалік м. Рівне. Затягли у сарай будинку, де проживає мати і вітчим підприємця і прикули там кайданками. Били протягом 4 годин, періодично виходити пити каву і курити.
(фото Ліани Диновської зі сторінки у ФБ)
Весь час погрожували розправою всієї сім`ї! Дідусь благав не вбивати, пообіцяв віддати тисячу євро на ремонт авто, яку буцімто приховав від родини. Саме така ідея і спрацювала для порятунку дідуся! Кайданки зрізали болгаркою, бо заклинив замок! Група осіб повезла вантажника додому, кинувши на сидіння бусу якусь ганчірку, винесену з будинку, щоб не забруднив все кровью, якою вже стікав на той час! Один молодик пішов з дідусем до квартири, весь час тикав його у спину ножем, при цьому повторюючи, щоб дідусь не вздумав їх надурити. Вантажнику вдалося вскочити в свою квартиру і викликати поліцію! Патрульні великі молодці- приїхали за 10 хвилин і практично врятували дідуся. Останнього направили швидкою допомогою в лікарню, де після обстеження виявили 10 !!!! зламаних ребер, повністю роздроблені гайморові пазухи носу і відразу зашили тканину біля ока! Телефон і кошти, які були у дідуся- група нападників залишили собі.
Зараз дідусю потрібно робити оперативні втручання!
Сам підприємець від організації і виконання зухвалого нападу і катування літньої людини- відмовляється! Підприємцю 37 років, дідусю майже 60 років! Працівники поліції показували фото різних людей, на вказаних фото вантажник упізнав і інших двох нападників! До слова- це не перший ганебний вчинок підприємця! Ця людина очевидно є і домашнім насильником, не одне провадження зареєстроване у поліції по факту легких тілесних ушкоджень, нанесених колишній дружині, справи направлено до суду, його провину, або ж не винуватість вже доводитимуть у суді!
Дідусю потрібна буде наша допомога на оплату фахового адвоката, у тому числі і матеріальна допомога на подальші оперативні втручання, для тих, хто виявить бажання допомогти- дам телефон доньки.
Дідусь у тому році пережив інфаркт, занадто сильно продавець ринку «Дикий» загрався у модних бандитів, як ви вважаєте?
Назвати підприємця не можу, тим більше вину свою і причетність до організації, викрадення і катування людини групою осіб- він не визнає! Каже, що вантажник все це вигадав пьяний! Проте, ряд слідчих дій і експертиз обов`язково встановлять істину, сподіваюсь!”
1 822 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 9 =