Про ремонт рівненських мостів голова облдержадміністрації Віталій Коваль домовився з керівником регіональної філії «Львівська залізниця» Романом Черніцьким під час зустрічі кілька тижнів тому.
А вже сьогодні у Рівному на шляхопроводі по вулиці Князя Романа розпочалися ремонтні роботи.
«Останнім часом чув багато нарікань про поганий стан мостів у Рівному. Це серйозна проблема, оскільки стосується безпеки дорожнього руху. Тому не міг не обговорити це питання під час зустрічі з Романом Черніцьким. Як бачите, маємо позитивний результат», – резюмував Віталій Коваль.
Ремонтні роботи триватимуть чотири дні.
Як зазначив Олександр Левицький, директор відокремленого підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень:
«Ці шляхопроводи знаходяться на балансі відокремленого підрозділу «Рівненська дистанція колії». Золотіївські мости останній раз ремонтували десять років тому. А вже сьогодні завдяки домовленостями голови ОДА там тривають активні ремонтні роботи»
Довідка
У з’язку з ремонтом шляхопроводів по вулиці Князя Романа у Рівному: 21 листопада з 8:00 до 21:00 23 листопада буде перекрито рух транспорту на половині проїжджої частини від вулиці Золотіївська до вулиці Григорія Сковороди (біля Рівнехолоду).
25 листопада з 08:00 до 28 листопада 21:00 буде перекрито рух транспорту на половині проїжджої частини на ділянці від вулиці Біла до Олексинської.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
116 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − дванадцять =