фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Договір на створення схеми велоінфраструктури Рівного, який був укладений між управлінням житлово-комунального господарства та НУВГП, розірвали у грудні 2015 року. А це означає, що обіцяних у Рівному велодоріжок найближчим часом не буде.

Як повідомив депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко, відповідно до договору, на розробку схеми велоінфраструктури міста передбачалося 96 тисяч гривень.

– Розробкою схеми велодоріжок займався Національний університет водного господарства та природокористування. У черні минулого року розробники разом із міським головою Володимиром Хомком та іншими чиновниками гучно презентували свої напрацювання. Тоді міський голова обіцяв, що Рівне стане велосипедним і що в місті найближчим часом відповідно до схеми будуть облаштовувати велосполучення. Вибори закінчилися і про велодоріжки забули. Більше того, в грудні 2015 року договір на розробку схеми велоінфраструктури з ініціативи міської влади розірвали. Як мені повідомили у відповідь на запит, через порушення умов договору. Та яких саме — чиновники не пояснюють. Відповідно, всі напрацювання залишилися у розробників і фактично схеми велодоріжок міста немає, її ніхто не розглядав далі та не затверджували на засіданні сесії, як передбачає процедура. А це означає, що коли у нас в місті почнуть реконструкцію будь-якої вулиці, як наприклад, Соборної в минулому році, то велоінфраструктурні потреби знову не будуть враховані. Відповідно питання, коли у Рівному будуть облаштовані велодоріжки і чи будуть взагалі — залишається відкритим. Адже швидше за все, схему створюватимуть знову з нуля, – каже Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, у червні 2015 року міський голова Володимир Хомко разом із розробниками у НУВГП презентував схему велодоріжок і обіцяв, що найближчим часом вони будуть облаштовуватися. Тоді зазначали, що проект виготовили на замовлення міської влади, щоб зробити обласний центр більш зручним та безпечним для велосипедистів.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

«ВЕРЕС» ЗІГРАЄ З «МИКОЛАЄВОМ»

На Стрітення у Здолбунівському районі проведуть акцію на підтримку учасників АТО

У п’ятницю рівняни їхатимуть на роботу велосипедом

У Рівному обговорять питання імунізації від поліомієліту

Олексій Хахльов прокоментував дострокове розірвання контракту між клубом та півзахисником Олегом Шутовим

На Рівненщині прикордонникам вручили ключі від квартир

На Рівненщині завершено розслідування стосовно посадовця державного підприємства, який одержав неправомірну вигоду в сумі 1 тис дол США

Мешканці Рівненщини отримали перерахунки за тепло і воду

429 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − девять =