Близько 200 медичних працівників, педагогів та освітян із Рівного, Польщі та Львова прибули 20 березня в міський будинок культури на відкриття Міжнародної медико – педагогічної конференції на тему: «Розпізнавання та діагностування дітей із аутизмом».
«Найперше хочу висловити слова подяки організаторам та співорганізаторам заходу із Польщі. Безумно, хочу побажати щоб співпраця була сумлінна. Тема надзвичайно актуальна, але на жаль прогресуюча. Тому ми хотіли б бути тим містом, яке знає, що робити і робити це професійно. Всім присутнім хорошої співпраці» – наголосив у вітальному слові міський голова Рівного Володимир Хомко.
Від організаторів конференції виступив віце – консул генерального консульства Республіки Польщі у Луцьку Марек Запур та побажав всім втілення у практику набутих під час заходу методик лікування, нового інноваційного змісту та форм.
Міжнародна медико – педагогічна конференція буде проходити два дні. Зокрема, кваліфіковані спеціалісти 21 березня проведуть для запрошених гостей практичний модуль. По закінченню відбудеться вручення сертифікатів.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
245 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 3 =