парфуми1

Приміщення повністю адаптоване для обслуговування людей з особливими потребами – як на візках, так і з вадами зору та слуху. 
Відділення № 48 працює за адресою: м.Рівне, вулиця Київська, 6, поблизу школи №12.
У відділенні є спеціальні низькі каси, це зручно для людей на візках. Комфортно буде і клієнтам з вадами слуху – для них у майбутньому працюватимутьсурдоперекладачі, що володіють мовою жестів. Для незрячих приміщення обладнали тактильною плиткою. Один банкомат та один термінал обладнано спеціальною панеллю та голосовим управлінням, що надають незрячій людині можливість самостійно виконати операції.
«Ми підтримуємо ініціативи, які покликані розбудовувати інклюзивне суспільство. Адже ставлення до людей з особливими потребами – це частина європейської культури. Рівненщина, як і загалом Україна, має бути безбар’єрною. У свою чергу дякую депутатам, які на обласній сесії підтримали ініційовану облдержадміністрацією Програму створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю. Але переконаний, підходи безбар’єрності мають впроваджуватись, як в державних, так і в комерційних установах. Ми маємо доводити, що люди з інвалідністю – рівноправні члени суспільства», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час урочистого відкриття відділення.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
864 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − три =