Сьогодні на території залізничного вокзалу Рівного відбулася просвітницька акція з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
У приміщенні вокзалу встановили фігури в рамках арт-інсталяції «Невидимі» та інформаційні плакати. Організатори акції спілкувались з приїжджими та звичайними прохожими, розповідали про ризики потрапляння людей у випадки торгівлі людьми. Волонтери роздавали буклети з інформацією, що робити і куди звертатися у разі виникнення ситуацій торгівлі або передачі людей.
« Фігури цієї інсталяції символізують осіб, які постраждали від потрапляння у ситуації торгівлі людьми. Тут присутні зображення і жінок, і дітей, і чоловіків. Тим самим ми хочемо донести, що кожен може потрапити у випадки торгівлі людьми. Злочинці не нехтують навіть малими дітьми і наша задача застерегти та проінформувати суспільство», – говорить головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Олена Очеретнюк.
Нагадаємо, що такого роду заходи, приурочені до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, в Україні проводяться третій рік поспіль. Ці інформаційні акції проходять по всій країні. Серед основних локацій — залізничні вокзали та кінотеатри.
Також сьогодні о 17:10 у кінотеатрі «Кінопалац Україна» відбудеться безкоштовний показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні». Це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
179 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 1 =

НОВИНИ