З метою популяризації професії рятувальника та інформування школярів міста Рівне про діяльність пожежно-рятувальної служби Рівненським міськрайонним управлінням ГУ ДСНС в області спільно з керівниками навчальних закладів були організовані екскурсії школярів до 1-ої державної пожежно-рятувальної частини обласного центру.
Під час екскурсій дітей до місцевого пожежно-рятувального підрозділу, працівники ДСНС демонстрували  пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині, розповідали, в яких випадках, яка техніка та які засоби використовуються, надавали інформацію щодо характеристик та можливостей техніки та підрозділу, а також відповідали на запитання допитливих школярів, як от: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?» та багато інших.
Також рятувальники розповіли школярам про основні тактико-технічні характеристики пожежного озброєння: кількість витрат води при роботі з пожежними рукавами та стволами різного діаметру, час роботи чергового караулу в засобах індивідуального захисту в задимлених приміщеннях, та надали багато іншої корисної та цікавої інформації.
2 березня на захід завітали учні ЗОШ №5 міста із класними керівниками. Під час проведення екскурсії в пожежно-рятувальній частині №1 пролунало чимало захоплених вигуків. Найбільше дітей потішило практичне заняття із одягання захисного одягу рятувальника та тепловідбивного костюму.
По закінченні екскурсії всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника або сфотографуватись на фоні пожежної техніки. Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Дітлахи залишилися задоволені.ппп006
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області
390 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 4 =