У Рівному стартувала ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2016)»
Своє енергоефективне обладнання представили більше 30 виробників не тільки з України, а й Білорусі, Польщі, Данії, Німеччини та Литви. Найбільше продукції – з місцевих компаній, котрі виробляють котли, насоси та колектори для українських та закордонних споживачів.
В урочистому відкритті виставки взяли участь голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, голова облради Микола Драганчук, міський голова Рівного Володимир Хомко, а також видатний вчений у галузі теплоенергетики – директор Інституту технічної теплофізики НАН України Юрій Снєжкін.
«На Рівненщині багато робиться для того, щоб бути енергонезалежними, і виставка цьому підтвердження. За останні роки споживання блакитного палива в області скоротилося більш, як на 40 відсотків. І зараз Рівнещина – одна із лідерів по газозаміщенню», – зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
Дана виставка, яка проводиться в Рівненській області вже вдруге, також сприятимевпровадженню новітніх енергоощадних технологій, переконаний Олексій Муляренко.
Адже питання енергозбереження – актуальне для кожного.
На виставці, зокрема, представлені твердопаливні, електричні та промислові котли. Присутні можуть ознайомитися із зразками сучасного опалення – сонячними батареями, тепловими насосами та тепловими помпами. Окрім того, можна побачити прилади, які економлять не тільки тепло, а й електрику.
Виставка діє у рамках Міжрегіонального Форуму з питань енергоефективності.
Впродовж 23-24 вересня на території Рівненського міського палацу «Текстильник» для представників ОСББ, ЖБК, ЖЕК, різних підприємств проходитимуть тренінги, презентації та майстер-класи на різні теми з енергозбереження.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
630 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − два =