У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація книги члена Національної спілки письменників України, лауреата низки обласних літературних премій Степана Бабія «Фантомний біль» (вірші, публіцистика), яка вийшла друком цьогоріч у Рівному. Усім присутнім також продемонстрували документальний фільм «Шумські ліси», сценарій якого увійшов до книги.
temp_164_5.JPG
– Назва збірки символічна, вона відразу дає зрозуміти про що ця книга. Автор постійно переймається людськими болями, радіє і страждає за Україну. У кожному вірші пульсує наша сучасність, близька і далека минувшина та тривожні роздуми про долю Вітчизни. В цій книзі звучить усвідомлена позиція патріота багатостраждальної рідної землі, для якого незалежність і розбудова держави – понад усе, – зазначили у комунальному закладі «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради. – У 20-хвилинній кінострічці розповідається про трагічну історію краю. Село Данилів Град знищила орда Чінгісхана, село Стіжок було спалене фашистами. Село Антонівці, яке працювало на УПА і де був розміщений штаб УПА, знищили радянські каральні органи: люди були розстріляні або вивезені, село зрівняли з землею і посадили ліс.
temp_164_4.JPGФільм «Шумські ліси» створив авторський колектив: автор і ведучий С. Бабій, режисер В.Рябунець, редактор В. Мазаний, оператор М. Величковський.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
540 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =