фото з мережі Інтернет

фото з мережі Інтернет

Аферист зателефонував своїй жертві – жителю міста Рівного влітку цього року та під приводом придбання планшету увійшов до нього в довіру.
Вже згодом на абонентський номер останнього надійшло смс-повідомлення від банку про надходження 4800 грн на рахунок, і продавець, як було домовлено раніше, сам відправив покупцю планшет за допомогою таксі.
Проте пізніше виявилося, що гроші на рахунок не надійшли, а банківське підтвердження про сплату було фальшивим.
Досудовим розслідуванням, що його проводили слідчі Рівненського районного відділення поліції за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури, встановлено особу шахрая. Ним виявився 25-річний житель Рівненського району. За погодженням з прокуратурою останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману).
На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Рівненською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт стосовно особи та його скеровано до суду для розгляду по суті.
Додатково: українці все частіше стають жертвами крадіжок через фальшиві смс-повідомлення шахраїв, тому рекомендації задля уникнення подібних неприємних фактів залишаються загальними: бути обачними та ретельно перевіряти будь-які підтвердження про сплату. Про відомі факти шахрайства обов’язково слід повідомляти правоохоронні органи.
За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури
515 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 20 =