image90240487Популяризувати бережне ставлення до екології серед учнів рівненських шкіл депутат міськради Святослав Євтушенко вирішив тематичним конкурсом – «Здай батарейку — подбай про майбутнє». Взяти участь у ньому можуть школярі, які збиратимуть батарейки для подальшої їх здачі на утилізацію. Триватиме конкурс до 1 березня 2016 року, аби всі охочі могли долучитися до нього. Наразі вже є перші учасники конкурсу. А ті, хто зберуть найбільше батарейок — отримають подарунки.

Як розповів Святослав Євтушенко, метою конкурсу «Здай батарейку — подбай про майбутнє» є популяризувати бережне ставлення до екології серед учнів місцевих шкіл.

– Зокрема, донести до дітей і підлітків інформацію про небезпеку батарейок, навчити їх правильно поводитися з небезпечними відходами та привернути увагу до такого важливого питання, як збереження довкілля. Долучитися до конкурсу можуть як окремі учні з того чи іншого класу, так і гуртом весь клас. Для цього потрібно до 1 березня 2016 року збирати батарейки та приносити їх у мою громадську приймальню за адресою вулиця Шевченка, 45, 1 поверх. У результаті конкурсу буде визначено по 3 переможці серед учнів кожної рівненської школи, які зберуть найбільшу кількість батарейок самостійно, а також по 1 класу-переможцю у кожній ЗОШ, учні якого спільно зберуть найбільше батарейок для переробки. Всі вони отримають подарунки. Тому закликаю рівненських школярів долучатися до конкурсу і зробити свій внесок у збереження нашого довкілля, – зазначив Святослав Євтушенко.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Чергові «наркотичні» смаколики не потрапили до засуджених Городищенської колонії

На Рівненщині стартував арт-проект «Євромайдан в об’єктиві рівнян»

У РІВНОМУ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІ ОПЕРАТИВНО ЗАТРИМАЛИ ЧОЛОВІКА ЗІ ЗБРОЄЮ

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ ЗЛОВМИСНИКІВ, ЯКІ СКОЇЛИ ПОНАД 30 КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК

На Рівненщині офіцери тренуються протидіяти тероризму

Активіст Євромайдану з Рівненщини отримав 120 тисяч державної допомоги

Цивільна вантажівка протаранила військовий автомобіль ОК “Захід”

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОХОРОНИ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОДІЯ-ЛАСУНА

Мешканці Рівненщини сплатили майже 125 мільйонів гривень на допомогу армії

tomat_green-01

532 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =