За 11 місяців поточного року в Центрі обслуговування платників ДПІ у м.Рівному реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 7416 жителів міста.
За словами начальника управління обслуговування платників Сергія Войно, для того, щоб уперше отримати реєстраційний номер – громадянин особисто (або через представника) подає до органу фіскальної служби облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації. Також необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити, а саме: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату та місце народження, місце проживання, громадянство.
Якщо необхідно внести зміни, наприклад у разі зміни прізвища, імені, або адреси, то реєстраційний номер залишається незмінним,  змінюються лише нові дані на бланку. У такому випадку громадянину необхідно звернутися до податкової інспекції з оригіналом паспорта (зі зміненим прізвищем, іменем, або ж адресою) та заповнити форму 5 ДР (внесення змін персональних даних).
Для отримання номера облікової картки неповнолітнім заповнити заяву може один із батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та власного паспорта, що посвідчує його особу.
Крім того, на прохання фізичної особи до паспорта громадянина України (у формі книжечки) можуть бути внесені (сьома, восьма або дев’ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.
Внесення до паспорту таких даних може бути здійснене в Центрі обслуговування платників (вул.Відінська, 8, вікно №11). Інформаційна картка цієї адмінпослуги, в якій наведена інформація про умови її отримання, строки надання послуги,  перелік необхідних документів  тощо, розміщена на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Рівненській області (http://rv.sfs.gov.ua/ ) у розділі «Адміністративні послуги» та інформаційних дошках ЦОП.
Повідомляє сектор організації роботи ДПІ у м. Рівному

188 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 12 =