В суботу, 23 грудня в  Академії бойових мистецтв ЛЕГІОН відбувся спаринг-турнір з боксу та кікбоксингу присвячений онкохворим діткам, діткам сиротам та діткам з особливими потребами.
Відкрив турнір виступ підопічних школи профорієнтації “BabySun”. Сонячні дітки презентували два запальних танці та зірвали шквал оплесків і овацій. Після виступу дітлахи отримали від організаторів подарунки, а батьки та вихователі школи, зі сльозами на очах дякували можливості продемонструвати публіці таланти маленьких танцюристів.

Дітки з особливими потребами виступають в Академії бойових мистецтв "Легіон"

В Академії бойових мистецтв ЛЕГІОН відбувся спаринг-турнір з боксу та кікбоксингу присвячений онкохворим діткам, діткам сиротам та діткам з особливими потребами. Перед змаганнями виступали дітки, які зірвали шквал оплесків та овацій. Детальніше про це читайте згодом у Новини по-рівненськи

Posted by Новини по-рівненськи on Samstag, 23. Dezember 2017

Охочих допомогти та спробувати свої сили виявились чимало – на ринг виходили, як зовсім юні бійці так і титуловані та досвідчені. Загалом у турнірі взяли участь близько 20 пар спортсменів із різних спортивних клубів міста.

Спаринг-турнір в Академії бойових мистецтв ЛЕГІОН

Трішки боксу вам у стрічку. Спаринг-турнір з боксу та кікбоксингу присвячений онкохворим діткам, діткам сиротам та діткам з особливими потребами в Академії бойових мистецтв ЛЕГІОН. Детальніше про це читайте згодом у Новини по-рівненськи

Posted by Новини по-рівненськи on Samstag, 23. Dezember 2017

Усі показали хороші результати та провели достойні бої.
Подарунки, які принесли учасники турніру та усі охочі, організатори передали дітям.

1 030 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − два =