Працівники управління превентивної діяльності в Рівненській області та патрульні поліцейські провели профілактичну бесіду з учнями шостих – одинадцятих класів Рівненської державної гуманітарної гімназії.

IMG_0888

З 28 травня у школярів розпочинаються літні канікули. Також настає сезон купання у водоймах. У цей період, здебільшого, діти перебувають без нагляду дорослих набагато більше часу, ніж, зазвичай, під час навчання, тому є досить уразливою групою населення, яка стає жертвою правопорушень та нещасних випадків.

IMG_0862

Щоб убезпечити дітей від лиха та нагадати правила безпеки правоохоронці підготували лекції на такі теми, як «Попередження злочинності серед неповнолітніх», «Види відповідальності дітей і дорослих», «Правила безпеки на дорозі» та «Правила поведінки під час відпочинку і купання у водоймах».

IMG_0892

Працівники управління превентивної діяльності поліції Рівненщини Тетяна Михайлюк та Андрій Лютко наголосили школярам про правила їх перебування на вулиці чи у розважальних закладах після 22-ї години. Також не оминули увагою і правила безпеки та відповідальність, яка настає за порушення законодавства.

IMG_0883

Співробітники патрульної поліції Рівного Григорій Красько та Ольга Крачковська розповіли школярам про основні аспекти своєї щоденної служби, а також дали можливість наглядно ознайомитися із засобами та спецпристроями, які використовую у роботі.

Крім того, до дітей із словами настанови завітав начальник управління патрульної поліції Сергій Мерчук. У своїй патріотичній промові він намагався донести школярам, що для того щоб вирости гідною людиною, справжнім громадянином своєї країни, необхідно поважати батьків, відповідально ставитися до навчання, знати свою історію та мову.

IMG_0923

«Багато молодих людей загинули, щоб ви сиділи зараз тут. Виповинны цінувати це своєю поведінкою, як на дорозі, так і в школі, та просто у своїй сім’ї», – наголосив головний патрульний поліцейський Рівного.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Для рівнян розкажуть про геніїв паризької школи

У Рівному горіла «Audi-80»

Валерій Самчук: «Хочу почути вас і вирішити ті проблемні питання, які назріли в поліському краї»

На Рівненщині втопився військовослужбовець з Тернопільщини

На Рівненщині викрили двох хабарників управління юстиції

На «Музейні гостини» до Рівного з’їдуться гості з різних куточків України

Завтра у Рівному презентація нової картини відомого рівненського художника

Сьогодні у Рівному патрульні поліцейські стали донорами

Рівнянам покажуть перегони черепах

1 335 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − один =